Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Narzędzia są najważniejszym elementem wyposażenia osób i firm specjalizujących się w budownictwie oraz w wykańczaniu wnętrz. Od ich jakości i dostępności w dużej mierze zależy efekt pracy. W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi wyróżniających się podwyższoną trwałością i wytrzymałością. Proponujemy zarówno narzędzia ręczne, jak i elektronarzędzia, które nie tylko znacząco przyspieszają pracę, ale również zapewniają wyższy komfort i bezpieczeństwo. W tej sekcji można znaleźć wyłącznie narzędzia renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i wykończeniowej.

Filtry aktywne

Ręczne narzędzia budowlane

Liczba i rodzaj narzędzi budowlanych wykorzystywanych w trakcie prac jest ściśle uzależniona od konkretnego zakresu czynności budowlanych lub wykończeniowych. Zestaw narzędzi ręcznych to obowiązkowe wyposażenie, bez którego trudno wykonać jakiekolwiek prace wykończeniowe. Podstawowe wyposażenie obejmuje poziomice (różnej długości), młotek (najlepiej mały i duży), komplet wkrętaków (krzyżowe i płaskie), zwijana miarka, ołówek stolarski i kombinerki. Niezbędny będzie również pistolet do nakładania mas lub klejów w tubach (np. akrylu, silikonu lub kleju montażowego). Przydatny będzie także długi przedłużacz. W przypadku prac hydraulicznych nie obejdzie się bez klucza nastawnego do rur. W niektórych przypadkach konieczne będzie użycie kluczy płaskich, dlatego warto mieć komplet najczęściej wykorzystywanych rozmiarów. Z pewnością przyda się również nożyk i zapasowy zestaw ostrzy.

Narzędzia malarskie do styropianu i styroduru

Podczas gruntowania i malowania ścian, w wielu przypadkach niezbędna okazuje się drabina. Największą popularnością cieszą się aluminiowe modele, które są jednocześnie lekkie, stabilne i bardzo wytrzymałe. Nie obędzie się również bez wałków, pędzli, szpachelek i kuwet malarskich. W przypadku wykonywania prac związanych z termoizolacją należy zaopatrzyć się w specjalne noże (przecinarki) przeznaczone do styropianu i styroduru. Ocieplanie budynków znacznie przyspiesza elektryczny nóż termiczny, nazywany także wycinarką do styropianu. Warto również zaopatrzyć się w ręczną piłę, której konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić precyzyjne cięcie materiału termoizolacyjnego. Na szczególną uwagę zasługuje także elektryczna szlifierka do styropianu, która znacznie przyspiesza prace związane z ociepleniem budynków.

Elektronarzędzia wykorzystywane w trakcie budowy i wykańczania wnętrz

Elektronarzędzia sieciowe używane w trakcie budowy lub remontów wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej. W niektóry przypadkach ta konieczność może okazać się problematyczna (np. brak doprowadzonej instalacji). Jednym z najczęściej wykorzystywanych elektronarzędzi sieciowych jest wiertarka lub młotowiertarka. Ponadto w trakcie prac remontowych często używa się sieciowego młota wyburzeniowego i szlifierki kątowej. Z kolei narzędzia akumulatorowe są zasilane przy użyciu wydajnych akumulatorów litowo-jonowych lub litowo-polimerowych. Są stosunkowo lekkie, kompaktowe i komfortowe w użytkowaniu (brak kabla, który bywa problematyczny). Największą popularnością cieszą wiertarko-wkrętarki, które pomimo kompaktowych rozmiarów charakteryzują się dużym momentem obrotowym. Dostępne są także akumulatorowe szlifierki kątowe.

Narzędzia budowlane dostępne w asortymencie

W tej sekcji oferujemy szeroki wybór zarówno narzędzi ręcznych, jak i elektronarzędzi renomowanych producentów. Prawidłowo dobrane narzędzia znacząco przyspieszają pracę i zapewniają lepsze efekty. Oprócz pojedynczych narzędzi budowlanych i wykończeniowych oferujemy także gotowe zestawy. Komplety tego typu składają się z wszystkich elementów niezbędnych do wykonywania wybranego zakresu robót. W razie pytań dotyczących narzędzi ręcznych, elektrycznych lub akumulatorowych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią udzielą cennych wskazów dotyczących wybór narzędzi, a także pomogą w dopasowaniu sprzętu do konkretnego zastosowania i wymagań użytkowników.