Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

WIERTŁO SDS

Wiercenie otworów w twardych materiałach, takich jak np. beton, wymaga zastosowania solidnych narzędzi i akcesoriów. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia w opisywanej pracy będą wiertła SDS do mocowania w młotowiertarkach lub młotach udarowych. To narzędzia, które doskonale funkcjonują w trudnych warunkach – znajdziesz u nas wersje wykonane z wyjątkowo trwałych stopów, do wiercenia w różnych rodzajach materiałów budowlanych, m.in. w: cegle, bloczkach silikatowych, ytongach, betonie zbrojonym itd. W ADS buduje dostarczamy wyłącznie wiertła SDS renomowanych producentów. Oferta naszego sklepu obejmuje sprawdzone akcesoria, po które chętnie sięgają zarówno amatorzy majsterkowania, jak i prawdziwi profesjonaliści, wykorzystujący tego typu sprzęt w codziennej pracy. Wiertła SDS są dostępne w najpopularniejszych rodzajach mocowania: SDS Plus, SDS Max i z chwytem cylindrycznym.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Dobre wiertło SDS – czym się wyróżnia i na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Starsze wersje wierteł do twardych materiałów często wymagały mocowania w uchwycie urządzenia za pomocą 3 trzpieni, które nie gwarantowały satysfakcjonującej stabilności narzędzia. Taka końcówka często utykała w ścianie lub luzowała się, a dokręcanie jej było czasochłonne i denerwujące. Wiertła SDS są przełomem w pracach z wykorzystaniem młotowiertarek i wiertarek udarowych. Jedną z głównych cech, odróżniających SDS od innych typów wierteł, jest sposób ich umieszczenia w elektronarzędziu. Modele te mają dwa charakterystyczne rowki, którymi wsuwa się wiertło w urządzenie, a następnie przekręca o 90°. Po wykonaniu tej czynności zatrzaskuje się zamek, pewnie trzymając wiertło w uchwycie urządzenia – bez obluzowań i konieczności dokręcania. Takie rozwiązanie sprawia również, że wszelkie drgania podczas pracy są lepiej przenoszone, a siła obrotu wiertła znacznie zwiększona. Praca z wiertłem SDS do betonu jest po prostu łatwiejsza oraz bardziej efektywna.

Przed zakupem wierteł SDS do betonu ważne, aby upewnić się, że są one kompatybilne z wiertarką lub innym posiadaną urządzeniem. Sprawdź dokładnie opis produktu w naszym sklepie – w specyfikacji wiertła SDS znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Warto również zastanowić się jakiej średnicy otwór chcesz wykonać, jaki rodzaj prac przeprowadzić oraz w jaki materiał będziesz się wwiercać. Dzięki szerokiej ofercie ADS Buduje na pewno znajdziesz odpowiedni produkt, który świetnie spełni swoje zadania.

Warto podkreślić, że wszystkie dostępne w naszym asortymencie wiertła SDS do betonu zostały wykonane z niezwykle solidnych materiałów. Tego typu narzędzia są poddawane znacznym naciskom i tarciu podczas wiercenia, więc ich konstrukcja musi być trwała. Wiele z najlepszych modeli ma w swoim materiale domieszkę węglika wolframu lub tytanu, dzięki czemu są one dwukrotnie sztywniejsze od zwykłej stali i zdecydowanie lepiej odprowadzają ciepło, a ich wierzchołki dłużej zachowują ostrą krawędź, co pozwala na maksymalnie wydajne usuwanie materiału.

Jakie są różnice między wiertłem SDS Plus a SDS Max?

Na rynku znajdziesz tak naprawdę dwa podstawowe rodzaje wierteł SDS do betonu – Plus i Max. Różnica pomiędzy nimi jest bardzo prosta i polega przede wszystkim na fizycznej wielkości. Wiertło SDS Plus ma zazwyczaj średnicę uchwytu 10 mm. Przeznaczone jest do mniejszych elektronarzędzi i lżejszych prac. Natomiast wiertło SDS Max to średnica 18 mm, co oznacza zwiększoną zdolność do trudniejszych prac budowlanych – mocowanie jest solidniejsze, dzięki czemu wytrzymuje większy moment obrotowy oraz siłę nacisku.

Dlaczego warto kupić wiertła SDS do betonu w ADS Buduje?

Jak wspominaliśmy – w naszej ofercie znajdziesz solidne, łatwe w użyciu, trwałe wiertła SDS do różnego rodzaju prac z twardymi materiałami. Dbamy nie tylko o jakość dostarczanych produktów. Dużą zaletą prezentowanego asortymentu są również atrakcyjne ceny. Ponadto chętnie podpowiadamy naszym klientom, który rodzaj wiertła SDS lub innego narzędzia będzie odpowiedni do planowanej pracy. Jeśli masz pytania związane z ofertą sklepu ADS Buduje, skontaktuj się z naszą infolinią.