Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Styropian spadkowy

Czy wiesz, że dach budynku może odpowiadać nawet za 30% ubytku ciepła z całej konstrukcji? Fakt ten dotyczy zarówno pokrycia płaskiego, jak i dwu- lub wielospadowego. Dlatego też tak ważna jest odpowiednia izolacja termiczna dachu. Do jej utworzenia w wielu przypadkach niezbędny będzie styropian spadkowy, który znajdziesz w ofercie ADS Buduje. Izolacja z tego typu materiałem nie tylko pozwala skutecznie rozwiązać problem utraty ciepła, ale także efektywnie odprowadzać wodę, zapobiegając tym samym powstawaniu zastoin wodnych, prowadzących często do uszkodzenia warstwy hydroizolacji. Stawiając na dobry styropian spadkowy możesz więc oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie oraz uniknąć ryzyka wykonywania kosztownych napraw. Dostępne w naszej ofercie płyty mogą mieć jedno- lub dwukierunkowy spadek oraz różne parametry, dzięki czemu z łatwością wybierzesz styropian, który spełni wszystkie oczekiwania i będzie pasował do realizowanego projektu.

Dobry styropian spadkowy – co warto wiedzieć przed zakupem?

Dostępny w naszej ofercie styropian spadkowy może być wykorzystywany nie tylko do wykonywania skutecznej izolacji termicznej dachów płaskich lub ze spadami. Materiał ten doskonale sprawdzi się również w przypadku termoizolacji tarasów czy dachów odwróconych. Ponadto może być stosowanych w pracach związanych z profilowaniem wszelkiego rodzaju powierzchni, z których ma być odprowadzona woda opadowa np. bezpośrednio do rynien. Jego uniwersalny charakter jest szczególnie doceniany w nowoczesnym budownictwie. Pochylenie powierzchni z wykorzystaniem styropianu spadkowego będzie równie efektywne, co wykonanie spadków całej konstrukcji, a przy tym o wiele tańsze i szybsze. Ponadto, materiał ten może być również wykorzystywany na dachach zielonych – szerokie zastosowanie to jeden z jego najważniejszych atutów.

Inną ważną zaletą styropianu spadkowego jest skuteczne docieplenie przy niskim wpływie na ciężar dachu. Dzięki temu można wykorzystać go w wielu projektach, również domów szkieletowych i wysoce energooszczędnych. W naszej ofercie znajdziesz styropian spadkowy ze znakomitym współczynnikiem przewodzenia ciepła, gwarantującym efektywną termoizolację. Ponadto materiał ten cechuje się wygodnym montażem – wszelkie prace wykonasz szybko i sprawnie.

Dlaczego warto kupić styropian spadkowy w ADS Buduje?

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie styropiany spadkowe znanych i cenionych producentów. Bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych pozwala nam dobierać produkty, które spełniają wszystkie wymagania współczesnych projektów izolacji budynków – zarówno tych indywidualnych, jak i na większą skalę. Dostarczamy wysokiej jakości styropiany spadkowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Z ich wykorzystaniem możesz łatwy i szybki sposób stworzyć skutecznie zaizolowane poszycie dachu, które jednocześnie bardzo efektywnie odprowadza wodę. Prezentowane w tej kategorii materiały wykorzystasz również w pracach z innymi powierzchniami, takimi jak np. tarasy. Nie ma w tym przypadku znaczenia charakter robót – mogą być to prace wykończeniowe, modernizacyjne lub renowacyjne. Uniwersalność styropianu spadkowego pozwala go stosować niemal na każdej płaskiej powierzchni.

W ADS Buduje dbamy o to, by zapewnić Ci profesjonalną obsługę od początku do końca składanego zamówienia. Dlatego jeśli masz pytania, związane ze styropianem spadkowym – jego doborem, właściwościami czy rodzajem – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci również w wyborze innych materiałów izolacyjnych, pozwalających kompleksowo zrealizować planowane prace. Bez względu na rodzaj poszukiwanych produktów, możesz mieć pewność, że w naszym sklepie znajdziesz asortyment wysokiej jakości w najatrakcyjniejszych cenach. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, spełniające wszystkie wymagania w zakresie termoizolacji nowoczesnych konstrukcji.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz