Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

PROFILE ŚCIENNE

W przeszłości, wszelkie zmiany w układzie wnętrz już gotowego budynku wymagały dużej ilości czasu i sporych nakładów finansowych. Dziś jednak masz do dyspozycji mnóstwo rozwiązań, znacznie ułatwiających pracę. Wykorzystując dostępne w naszym sklepie profile ścienne, do których możesz zamocować płyty gipsowe, szybko postawisz ścianki działowe, stworzysz zabudowę czy poprawisz izolację akustyczną. To akcesoria, które są niezbędne w wielu projektach budowlanych i remontowych. Dzięki nim przygotujesz stelaże, zapewniające stabilność całej konstrukcji oraz bezpieczeństwo wszystkich dołączonych elementów. Nasza oferta obejmuje nie tylko profile ścienne, ale także sufitowe, wykorzystywane np. do montażu sufitów podwieszanych.

Filtry aktywne

Dostępne w ADS Buduje metalowe profile ścienne są wszechstronnymi akcesoriami, które znajdują zastosowanie w pracach remontowych lub modernizacyjnych w różnych typach budynków, od domów mieszkalnych po biura, sklepy czy restauracje. Ich wyjątkowa wytrzymałość, duża precyzja oraz łatwe dopasowanie sprawia, że są one popularnym wyborem zarówno profesjonalnych fachowców, jak i osób, które nie zajmują się zawodowo pracami budowlanymi.

Jakie profile ścienne znajdziesz w ADS Buduje?

W naszym sklepie internetowym mamy dla Ciebie szeroki wybór metalowych profili ściennych i sufitowych, które są specjalnie zaprojektowane do budowy różnego rodzaju ścianek oraz sufitów podwieszanych. Nasze produkty zostały wykonane są z najwyższej jakości stali lub aluminium, co zapewnia solidność i trwałość konstrukcji.

Jednym z najczęściej wybieranych produktów jest profil ścienny C – niezwykle popularny w pracach remontowo-budowlanych. Wykorzystasz go do wzniesienia szkieletowych ścianek działowych w mieszkaniu lub domu. Profile typu C montuje się do profili poziomych, które są przymocowane do podłogi i sufitu. Dzięki takim akcesoriom możliwe jest łatwe budowanie ścian o różnych grubościach.

W ofercie ADS Buduje nie mogło także zabraknąć profili ściennych CD, szeroko stosowany przy sufitach podwieszanych, zabudowie poddaszy oraz okładzinach ściennych i sufitowych. Wykonano je one z blachy, która została poddana procesowi ocynkowania. Dzięki temu są wysoce odporne na korozję. Profile CD umożliwiają łatwe i precyzyjne montowanie sufitów podwieszanych – bez problemu uzyskasz idealnie równą powierzchnię. Planując taką pracę, warto sięgnąć również o profile UD, pełniące rolę krańcowego elementu mocującego wzdłuż ścian czy słupów. Są one łatwe w montażu oraz doskonale współpracują z innymi profilami ściennymi i sufitowymi.

Oprócz powyższych, w naszej ofercie znajdziesz również inne profile ścienne, przeznaczone do wielu zadań remontowo-budowlanych. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowania, umożliwiając Ci dostosowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Twojego projektu. Dostarczymy Ci również niezbędnych akcesoriów montażowych – z nami każda praca przebiega sprawnie i bez komplikacji!

Co wyróżnia profile ścienne z ADS Buduje?

Nasze metalowe profile ścienne spełniają najwyższe standardy jakości, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo powstałych zabudowań. Są wysoce odporne na korozję, odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, więc będą niezawodne nawet w trudnych warunkach użytkowania. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, aby dostarczać naszym klientom akcesoria budowlane najwyższej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje ścianki czy sufit podwieszany posłużą przez wiele lat.

Dlaczego warto wybrać profile ścienne w ADS Buduje?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór profili ściennych i sufitowych, które są dostępne w różnych rozmiarach, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie remontu, modernizacji lub budowy nieruchomości. W ADS buduje wygodnie złożysz zamówienie online, skorzystasz z konkurencyjnych cen i szybko otrzymasz wszystkie produkty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady dotyczącej wyboru odpowiednich profili ściennych do planowanej pracy, nasz zespół ekspertów z przyjemnością Ci pomoże!