DOSTAWA STYROPIANU I INNYCH SYSTEMÓW OCIEPLEŃ

1. Podane ceny styropianu dotyczą zamówień w sumowanej ilości na minimum 20m3 i transporcie do 200 km od siedziby firmy ADS Buduje (ul. S. Żeromskiego 1A, 98-405 Galewice). Zawierają bezpłatny transport na dany adres inwestycji wskazany w formularzu zamówienia. Istnieje możliwość odbioru bezpośredniego pod adresem: ul. S. Żeromskiego 1A, 98-405 Galewice. W przypadku zamówienia poniżej ilości 20 m3 i transportu powyżej 200 km od siedziby firmy ADS Buduje do ceny końcowej doliczony zostanie koszt transportu do wskazanego miejsca inwestycji.

2. W zależności od wybranego sposobu płatności na podany adres e-mail otrzymasz fakturę pro forma, na jej podstawie zobowiązany jesteś dokonać płatności. W przypadku płatności przy odbiorze w sytuacji niewywiązania się z transakcji finansowej w dniu dostawy na miejscu inwestycji zostaniesz zobligowany do pokrycia kosztów transportu o których poinformujemy Cię w procesie zamówienia.

3. Zamówienie danego asortymentu jest realizowane po opłaceniu faktury pro forma i zaksięgowaniu środków.

4. Zamówienie określonych produktów przy wyborze płatności przy odbiorze jest realizowane następnego dnia roboczego od otrzymania zamówienia.

5. Jeżeli czas na dostawę styropianu będzie dłuższy niż wskazany w zamówieniu zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Co najmniej 1- 2 dni przed dostawą kontaktuje się z Tobą Biuro Obsługi Klienta.

6. Składając zamówienie wyrażasz gotowość odbioru produktu w terminie wskazanym w zamówieniu. Brak możliwości odbioru skutkuje anulowaniem zamówienia i obowiązkiem zwrotu kosztów transportu o których zostajesz poinformowany w procesie zamówienia.

7. Po dostawie otrzymasz fakturę Vat na podany w formularzu zamówienia adres e-mail.

8. Dostawa styropianu następuje zazwyczaj od 2 do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. W szczególnych przypadkach transport ten może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji o stosownej zmianie zostaniesz poinformowany wiadomością na adres e-mail.

9. Transport styropianu jest wykonywany na zestawach samochodowych samochód + przyczepa. Samochód ciężarowy waży więcej niż 8 ton i ma długość ok. 18m. Należy wskazać miejsce rozładunku zapewniające swobodny wjazd i wyjazd samochodu. Miejsce rozładunku powinno być dostępne z drogi publicznej, utwardzonej.

10. Pamiętaj, że ciąży na Tobie obowiązek zapewnienia sprawnego rozładunku. Nasz super szybki kierowca nie ma obowiązku brać udziału w tej czynności. Efektywny rozładunek zapewniają minimum 2 osoby.

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ ZAWIERAJĄCYCH WYŁĄCZNIE PRODUKTY Z KATEGORII AKCESORIÓW

WYSYŁKA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie https://www.kiedy-przelew.pl/).

Zamówienia wielkogabarytowe, przekraczające standardowe wymiary przesyłek kurierskich mogą zostać wysłane na palecie. Czas doręczenia takiej przesyłki wynosi 1-3 dni robocze od momentu nadania.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.