O firmie

 
Od A do S (styropian) w budowlanym kontekście, czyli parę słów o ADS BUDUJE


ADS BUDUJE to marka internetowego sklepu ze styropianem w głównej mierze własnej produkcji oraz systemami ociepleń. 


Nasza platforma to gwarancja:
  • najlepszych produktów
  • bezpłatnej i szybkiej dostawy
  • indywidualnych projektów szytych na miarę
  • atrakcyjnych cen
  • wyjątkowych ofert dla stałych klientów


Na przestrzeni lat zaufały nam wielkie koncerny i małe gospodarstwa. Dajemy to co najlepsze: czyste powietrze, oszczędności i co za tym idzie, spokój. Na rynku styropianów i systemów ociepleń pojawiliśmy się w 2000 roku. Wiedzę czerpaliśmy od najlepszych garściami by z pasji w 2008 roku zaistnieć jako samodzielni, doświadczeni już przedsiębiorcy. Styropian fasadowy, styropian na dach lub podłogę, skosy, kontrspadki, kształtki styropianowe, granulat, regranulat oraz styropapa to tylko jedne z autorskich produktów nad jakimi pracujemy z zaufaną kadrą od lat.

Każdy klient jest dla nas ważny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Realizujemy małe i duże inwestycje: galerie, hale produkcyjne, salony firmowe, a także te małe powierzchnie takie jak balkony i tarasy.

Mamy opowiedzieć o sobie na stronie sklepu internetowego w kontekście naszej firmy. Mamy to zrobić tak, jak dla najlepszych bliskich osób. A przyjaciele czy bliscy mają dawać pewność i bezpieczeństwo. My dajemy praktycznie to samo – ciepło! Te ciepło daje prawdziwego kopa, jest naszą siłą, bo płynie niczym każdy uśmiech z zadowolenia naszych Klientów!

A jak Agnieszka

Kobieta ciepła niczym jej sztandarowy produkt z firmy AMITEC, bo to AMITEC był punktem startu na otchłanie internetowych sprzedaży. To tam powstają specjalistyczne wyroby styropianowe a dobrze izolowane domy, zakłady pracy, instytucje i inne obiekty, to wieloletni wypracowany sukces – tak dla środowiska jak i kieszeni. Agnieszka podkreśla, że trzeba pamiętać iż styropian bywa oprócz ciepła… szorstki. Szczególnie ten przy fundamentach a rzeczą fundamentalną przy inwestycjach budowlanych, są chłodne wyliczenia. Takie, które powiedzą Klientowi wszystko i później pozytywnie Go zaskoczą!

D jak Dawid

Bardzo kulturalny przedsiębiorca. Swoje wykształcenie ostrzył na stanowiskach samorządowych, ale także jako szef domu kultury, aby następnie rozpocząć karierę na kierowniczych stanowiskach w sektorze prywatnym. Dziś niezależny niczym dobrze zaopatrzony w system ocieplenia dom. Ze swoimi projektami, niczym Słońce, docierał do wielu miejsc na świecie realizując je w Polsce i zagranicą m.in. w Izraelu, Portugalii, Niemczech czy Finlandii. To on odpowiada za to, żeby w ADS Buduje pracowali specjaliści a nie przypadkowi ludzie. Tylko poprzez kompetencje można wykrzesać o wiele większe efekty.

S jak Sylwester

Przede wszystkim mąż Agnieszki i tym samym współtwórca „małżeństwa” naszych marek, zaopatrującego budowlankę od A do… Z czyli od Ambitnych projektów do Zadowolenia Klientów. Styropian zna od najmniejszej białej, do największej szarej kuleczki i co najważniejsze umie to nierozerwalnie sklejać z innowacyjnym podejściem.

Jedną z naszych idei jest ta porównywalna do lego. Te klocki muszą tak do siebie pasować i być tak stworzone, że gdy za jakiś czas dotrą do nas nowe „kształty”, będziemy mogli je dołączyć a nie tak jak niektórzy… rozłożyć ręce. Zresztą już podczas prac produkcyjnych przygotowujemy na to naszych Klientów, mówiąc, że „jutro” wszystko może się zmienić na jeszcze lepsze i że nie będzie przeszkód, aby to zrealizować. Tę pewność daje nam ciągły system szkoleń, sympozjów, podróży służbowych i naborów takich ludzi, którzy tak jak nasze autorskie produkty, po prosu nie zawodzą. W zespole ADS BUDUJE jest jak w kokpicie samolotu. Nie ma możliwości, żeby przy niedyspozycji pilota nie było innej osoby, która nie potrafiłaby wylądować. To daje Klientowi pewność. Proszę zauważyć, że temat zwrotów za system ociepleń staje się tak dominujący, że Klienci często nie zwracają uwagi na jakość danych produktów. A przecież to także ich pieniądze. W tym sklepie macie pewność, że ADS BUDUJE to dokładność, dbałość o każdy etap i normy produkcji styropianu.

Cieszymy się jak dzieci tym, że udało nam się stworzyć taką platformę e-commerce, która otacza Was ciepłem. Nasz zespół to ludzie różnych pasji i w związku z tym nie wyobrażamy sobie, żeby zamykać się tylko w obszarze zawodowym. ADS BUDUJE organizuje eventy, współorganizuje koncerty, czy bierze udział w akcjach charytatywnych.

Zapraszamy do naszego sklepu pełnego ciepła i oszczędności od A do…S!