• Wyprzedaż!
  Grunt UNI GRUNT 5L Atlas
  Grunt UNI GRUNT 5L Atlas

  Grunt UNI GRUNT 5L Atlas

  Opinia(0)
  45,00 zł
  Z podatkiem

  36,59 zł netto

  Ilość paczek:
  • 100% BEZPIECZNE ZAKUPY100% BEZPIECZNE ZAKUPY
  • WŁASNY TRANSPORTWŁASNY TRANSPORT
  • PROSTY ZWROT TOWARUPROSTY ZWROT TOWARU

  ATLAS UNI-GRUNT jest impregnatem do gruntowania, produkowanym na bazie najwyższej jakości wodnej dyspersji żywic polimerowych. Przeznaczony jest do aplikacji w podwyższonej temperaturze, w zakresie od 5 °C do 30 °C, wewnątrz i na zewnątrz budynków. W zależności od warunków temperaturowych i wilgotności powietrza, aplikacja nowych warstw na zagruntowanym podłożu możliwa jest już po:
  - po ok. 15 minutach – dotyczy zapraw klejących ATLAS,
  - po ok. 2 godzinach – dotyczy posadzek i podkładów samopoziomujących, dotyczy powłok malarskich na tynkach cementowo-wapiennych, pustakach silikatowych i bloczkach gazobetonowych.
  ATLAS UNI-GRUNT wzmacnia powierzchniowo gruntowane podłoża mineralne, wnika w strukturę materiału, wzmacnia ją i poprawia jej nośność. Ogranicza chłonność podłoża, zapobiegając „odciąganiu” nadmiernej ilości wody z produktu nakładanego na zagruntowane podłoża: podkłady cementowe z ogrzewaniem podłogowym lub bez, różnego rodzaju tynki, itp. Ponadto uszczelniając strukturę gruntowanego podłoża, zwiększa wydajność materiałów (np. farb) użytych do wykonania kolejnej warstwy, redukuje zużycie.

  Dostępne opakowania - 1 kg, 4 kg, 5 kg i 10 kg
  Główne właściwości
  bardzo krótki czas schnięcia – zależnie od warunków temperaturowych i wilgotności powietrza, aplikacja nowych warstw na zagruntowanym podłożu możliwa jest już po:
  - po ok. 15 minutach – dotyczy zapraw klejących ATLAS,
  - po ok. 2 godzinach – dotyczy posadzek i podkładów samopoziomujących, dotyczy powłok malarskich na tynkach cementowo-wapiennych, pustakach silikatowych i bloczkach gazobetonowych.
  wzmacnia powierzchniowo gruntowane podłoża mineralne - wnika w strukturę materiału, wzmacnia ją i poprawia jej nośność
  zwiększa wydajność farb, gładzi i klejów – uszczelniając strukturę gruntowanego podłoża, zwiększa wydajność materiałów użytych do wykonania kolejnej warstwy, redukuje zużycie
  ułatwia aplikację kolejnych warstw – powłok malarskich, klejów, gładzi i szpachlówek, podkładów i posadzek samopoziomujących, klejów do wykładzin dywanowych, klejów do tapet, klejów do izolacji termicznej do podłoży, itp.
  ogranicza chłonność podłoża - zapobiega „odciąganiu” nadmiernej ilości wody z produktu nakładanego na zagruntowane podłoża: podkłady cementowe z ogrzewaniem podłogowym lub bez, różnego rodzaju tynki, itp.
  ujednolica chłonność podłoża – dzięki ATLAS UNI-GRUNT, aplikowany w kolejnej warstwie produkt ma takie same warunki wiązania na całej powierzchni, w tym w miejscach gdzie były wykonywane lokalne naprawy
  wiąże podłoża niestabilne - ogranicza pylenie posadzek i podkładów podłogowych oraz tynków
  przeznaczony do aplikacji w podwyższonej temperaturze – rekomendowany do użycia w zakresie od 5 °C do 30 °C, wewnątrz i na zewnątrz budynków
  bardzo niska zawartość LZO –15-krotnie zredukowana zawartość lotnych związków organicznych w stosunku do wymagań
  bezbarwny, bezrozpuszczalnikowy i wodorozcieńczalny – produkt jest bezbarwny po wyschnięciu, nie powoduje przebarwień podłoża
  do nanoszenia wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową
  Główne parametry
  temperatura stosowania: od +5 °C do +30 °C
  czas schnięcia: 15 min / 2 godziny

  102200324
  20 Przedmioty

  Specyficzne kody

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Grunt UNI GRUNT 5L Atlas - 1

  Grunt UNI GRUNT 5L Atlas

  45,00 zł
  Z podatkiem

  36,59 zł netto